Děláme z obyčejných aut
auta luxusní a baví nás to...

Hummer H2 - "Panda"

Jedna z nejpropracovanějších klasických H2 které opustily naši dílnu je tahle bílá nádhéra, která si vysloužila přezdívku Panda.
Její majitel je opravdový detailista a velký milovník amerických aut, a proto kladl důraz i na úpravy které jsme museli řešit i po samotném výrobci Hummerů, GM motors.
Celé vozidlo bylo kompletně vytlumeno. Každý kdo někdy příšel s kterýmkoliv Hummerem H2 do bližšího kontaktu ví, že byli vyráběni tak trochu od sekery. Většina plastů vrže, skřípe, nedosedá, a tohle vše jsme museli odstranit a udělat z něho "tichý" a pohodlný dopravní prostředek. Na vytlumení bylo použito mnoho a mnoho koberců, těsnících gum, antivibračních materiálů a dalšího materiálu. Tyto materiály si proto vysloužily obecný název "antivrzát".
Po odstranění problémů se zvuky přišla na řadu funkčnost. Vozidlo dostalo kompletně nové náplně značky Mopar. Tomu předcházelo téměř kompletní repasování všech komponent, počínaje předním a zadním diferenciálem, déle byla na řadě přídavná převodovka a aby bylo vše kompletní, tak i hlavní automatická převodovka. Aby byl podvozek kompletní, dodali jsme ještě sportovní tyčky stabilizátoru a kompletní sadu čepů, to vše značky Mopar. Nakonec jsme kompletně repasovali brzdy a funkčnost byla hotová.
Naše úpravy v exteriéru celý Hummer vyladili do černobílé kombinace. Chromové doplňky na masce, kolech, víčku nádrže a dalších detailech museli v tomto případě stranou, naradil je černý mat. To samé proběhlo na náraznících a prahových nášlapech. Ty navíc prošly zkrácením a zvednutím.
Pro zvýraznění krásného hlubokého zvuku motoru 6.0l V8 jsme dodali lazený výfuk Borla.
V interiéru nás čekala kompletní repase sedadel a nové čalounění, namontovali jsme dvoudinové autorádio s DVD přehrávačem a navigací, kterému sekundují opěrky hlav s monitory. Aby se řidiči lépe řídilo, dostal Hummer sportovní volant značky Grant přímo pro vozidla Hummer, včetně ovládání palubního počítače na volantu.

U této fotogalerie ještě musím poděkovat za spolupráci profesionálům : JHavranek photography a krásné modelce Vandě... 

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8
 č.9
 č.10
 č.11
 č.12
 č.13
 č.14
 č.15
 č.16
 č.17
 č.18
 č.19
 č.20
 č.21
 č.22
 č.23
 č.24
 č.25
 č.26
 č.27
 č.28
 č.29
 č.30