Děláme z obyčejných aut
auta luxusní a baví nás to...

ROTH design

O společnosti

Společnost Roth Design s.r.o. se již od roku 2003 specialuzuje na úpravy vozidel zákazníkům, pro které není jejich automobil jen „kusem plechu“ a převážně také na servis amerických a luxusních automobilů.
Vozidla které jsme vyráběli nebo upravovali získávají nespočet ocenění na soutěžích a výstavách po celém světě.

Co od nás získáte:

  • Kvalitní práci s maximálním citem pro detail
  • Zapsání úprav do technického průkazu, zajištění STK a ME
  • Nadstandardní luxusní úpravy interiérů a exteriérů
  • Kompletní dokumentaci o všech úpravách na Vašem vozidle
  • Veškeré nadstandardní úpravy, které se automobilů týkají

 

Historie

Jako většina kluků mého ročníku jsem již od mala žil auty.
Hned v 18 letech, po získání ŘP, jsem si pořídil Opel Kadett GSI, částečně již upraven. Veškeré vydělané peníze už jsem nadále investoval jen do automobilů.
Prvním krůčkem byla pomoc kamarádům s jejich auty. V této době se jednalo hlavně o audio úpravy.
V roce 2002 jsem již měl zaměstnání, avšak po práci jsem se s radostí věnoval úpravě aut, čímž se mi začal plnit můj "americký sen".
Rok 2003 přinesl myšlenku vytvořit z tuningu živobytí. Přistavěla se garáž a začalo se naplno.
Od roku 2006 jsem za svoje úpravy začal získávat ocenění, což mě postavilo na špici české tuningové scény. Toto se v roce 2007 rozšířilo i za hranice naší republiky, což přineslo důvěru zakázníků a s tím i více práce.
Postupně jsem sbíral kontakty a známosti, se kterými do dnes spolupracujeme. Práce nadále přibývalo, až v roce 2009 už garáž nestačila a já byl nucen k pronájmu dílny v Touškově. S touto dílnou přišli první spolupracovníci.
V roce 2011 už byla hala v Touškově o rozloze 220m2 malá, proto proběhlo stěhování do haly v Ledecích u Plzně, kde se prostory o rozloze 450m2 zdály naddimenzované a my si říkali, že už máme vše co potřebujeme.
V roce 2014 však nastal zvrat a příležitosti odkoupit halu v Horní Bříze jsem neodolal.
V lednu 2015 se firma AMCustom změnila na ROTH Design a proběhlo, pevně věřím, poslední stěhování právě do Horní Břízy. Nyní tedy společnost pracuje v hale o rozloze 900m2, ke které patří dalších 450m2 skladu.
Dnešní tým opravdových odborníků v oboru Vám staví Vaše sny. Naše práce je všude po České Republice, několik kousků jezdí po i ostatních Evropských státech. Jeden krasavec překročil i tyto hranice a dělá radost majiteli v Azerbajanu.
Ke konci roku 2015 se firma ROTH Design stala společností s ručením omezeným.Poptávka služeb